08 липня 2020, 14:08

Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку

Прес-служба Мінцифри

Кабмін підтримав постанову про створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді рекомендують прийняти в цілому законопроект про публічні електронні реєстри".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри у Telegram.

"Ефективна цифрова трансформація передбачає залучення органів влади, які формують державну політику у різних сферах суспільних відносин. Саме тому Мінцифри ініціювало створення Міжгалузевої ради", - ідеться у повідомленні.

Зокрема, вона забезпечить:

- координацію дій із формування, виконання та реалізації програм і проєктів (завдань) цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;

- майданчик для розробки галузевих концепцій і програм цифрового розвитку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;

- підготовку пропозицій та рекомендацій щодо ефективного використання державних фінансів під час виконання та реалізації програм цифрових трансформацій і цифровізації.

Також зазначається, що Міжгалузева рада сприятиме прискоренню процесів цифрової трансформації органів виконавчої влади, переведенню державних послуг в електронну форму та подоланню корупції.

(для перегляду натисніть на зображення)

рада мінцифри 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати