17 березня 2020, 19:13

Призупинено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Координаційний центр з надання правової допомоги

З 17 березня до закінчення карантину призупинено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 17 березня 2020 р. №661/7.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вірус, карантин, форс-мажор, дистанційна робота, простій: що робити?".

Про це повідомляє Координаційний центр з надання правової допомоги.

Так, центр впродовж трьох робочих днів з моменту закінчення карантину має розробити та подати Міністерству юстиції України для затвердження новий план-графік проведення конкурсу з урахуванням результатів першого етапу конкурсу.

Як зазначається, конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочався 20 січня 2020 р. На нього зареєструвалися 1009 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам. Взяли участь у проходженні дистанційного курсу "Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги" 916 адвокатів.

Перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсні комісії розглянули документи адвокатів та оцінили за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу "Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги".

Другий етап передбачає індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Нагадаємо, МОН призупиняє прийом громадян на час карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати