26 січня 2023, 13:20

Призначено нових заступників генпрокурора України

Пресслужба Офісу Генерального прокурора

Генеральний прокурор Андрій Костін представив колективу Офісу Генерального прокурора нового першого заступника генпрокурора та двох заступників. Про це повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора в Facebook.

Читайте також: "Звільнено з посад п’ятьох керівників обласних прокуратур".

 Так, на посаду першого заступника призначено Олексія Хоменка. З вересня 2022 року він обіймав посаду заступника генпрокурора. До цього працював керівником Київської обласної прокуратури. Одним із головних завдань першого заступника визначено нагляд за додержанням законів органами безпеки.

Крім того, заступником генпрокурора призначено Антона Войтенка. До цього він очолював Львівську обласну прокуратуру, а зараз куруватиме напрям нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань. Також за ним буде закріплена спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

Водночас на посаду ще одного заступника генерального прокурора призначено Вікторію Літвінову, яка раніше працювала заступником керівника спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора. Вона і надалі опікуватиметься роботою спеціалізованої екологічної прокуратури, а також напрямами протидії порушенням прав людини у правоохоронній і пенітенціарній сферах та захисту інтересів дітей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати