18 червня 2024, 13:20

Президент підписав закон про єдину роумінгову зону з ЄС

Пресслужба Мінцифри

Українці зможуть не сплачувати додаткові збори за мобільний зв’язок та інтернет на території 27 країн ЄС. Такі ж умови надаватимуть і користувачам європейських операторів, які подорожують в Україну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд збільшив розмір грантів за програмою "Власна справа" для харків'ян до 500 тис. грн"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

"Команда Мінцифри продовжує працювати, щоб Україна приєдналася до роумінгового безвізу з ЄС. Ухвалення законопроєкту є важливим кроком до цього. Далі ми повинні отримати позитивну оцінку законодавчих змін від європейської сторони та почати переговори про приєднання до єдиного роумінгового простору з ЄС. Адже наша ціль — збереження низьких тарифів для українців на постійній основі й після перемоги", — зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У Мінцифри зауважили, що Україна — перша і поки єдина країна-кандидат до вступу в ЄС, яка долучилася до політики ЄС Roam like at home. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати