14 листопада 2019, 15:59

Президент ініціював зміни до закону про судоустрій і статус суддів

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №2415 від 11.11.2019 р. "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про розвідку"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді зареєстровано законопроект про розвідку".

Ініціатором законопроекту виступив Президент України Володимир Зеленський.

Метою прийняття законопроекту є вдосконалення правових засад забезпечення проведення розвідувальними органами України розвідувальних заходів, які проводяться на підставі рішення суду.

Так, законопроектом вносяться зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", якими передбачається уточнити, що при розгляді справ перебіг судового процесу фіксується технічними засобами в порядку встановленому законом, крім випадків установлених законом (пропоновані зміни до ч. 6 ст. 11), а також віднести до повноважень голови апеляційного суду здійснення повноважень уповноваженого судді та призначення з числа суддів апеляційного суду суддів (судді) для здійснення таких повноважень у випадках, визначених Законом України "Про розвідку" (пропоновані зміни до п. 9 ч. 1 ст. 29).

Передбачається, що відповідний Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про розвідку".

Як зазначається, прийняття Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про розвідку" дозволить удосконалити механізми діяльності розвідувальних органів України, створити правові засади для розгляду судом клопотань про надання дозволу на проведення розвідувальних заходів, що в свою чергу матиме позитивний вплив на ефективність та оперативність виконання зазначеними органами покладених на них завдань.

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо аудиту безпеки автомобільних доріг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати