06 квітня 2020, 18:50

Президент ініціював створення нових програм підтримки бізнесу під час епідемії

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники уряду та банківського сектору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Діяльність ОДА будуть оцінювати за новими показниками ефективності".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

«Малий та середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та не має великої фінансової «подушки». А саме бізнес – це робочі місця та податки», – наголосив Глава держави.

Як зазначається, на нараді обговорили створення інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних завдяки кредитним канікулам та компенсації відсотків за кредитами так, щоб не збільшити кількість прострочених позик.

Президент також зауважив, що нові інструменти мають показати підприємцям, що «білими» бути вигідно. 

«Потрібно створити нові та переосмислити наявні програми підтримки, тобто розширити підтримку тих, хто вже працює у різних сферах. Зберегти бізнес зараз – це як дозволити країні дихати й жити в майбутньому», – резюмував Володимир Зеленський.

Повідомляється, що учасники наради вже найближчими днями представлять дієві програми для підтримки українського підприємництва.

Нагадаємо, з 7 квітня держкордон України можна буде перетнути лише у 19 пунктах пропуску.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати