07 квітня 2020, 16:47

Позов ПриватБанку розглядатиметься по суті в Англії

ПриватБанк

Верховний суд Сполученого Королівства відмовив у задоволенні клопотань, поданих Ігорем Коломойським, Геннадієм Боголюбовим та шістьма компаніями, зареєстрованими в Англії та Британських Віргінських островах, щодо дозволу оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 р., яке повністю скасувало рішення Високого суду Лондона від листопада 2018 р., та яким було підтверджене, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку щодо шахрайства, здійсненого за попередньою змовою осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ розробив підходи до формування QR-коду для грошових переказів".

Про це повідомили у ПриватБанку.

Так, у рішенні, винесеному 6 квітня 2020 р. суддями Рідом, Брігсом та Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що у задоволенні клопотань щодо дозволу на оскарження повинно бути відмовлено, "оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в даний момент". Верховний суд також зобов’язав пана Коломойського, пана Боголюбова та компанії відшкодувати витрати, понесені ПриватБанком щодо їхніх невдалих клопотань.

Таким чином, у пана Коломойського, пана Боголюбова та компаній більше немає жодних способів оскарження, тому позов Банку надалі розглядатиметься по суті у Високому суді Лондона. Банк впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати понад 3 млрд дол. США, що вимагаються в провадженнях.

Нагадаємо, суд зупинив рішення НКРЗІ щодо позбавлення ліцензії "Інтертелекому".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати