07 квітня 2020, 15:08

Суд зупинив рішення НКРЗІ щодо позбавлення ліцензії «Інтертелекому»

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову подану ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації", ухвалив зупинити дію рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, щодо 4G-ліцензії.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують обмеження на переміщення осіб з 6 по 24 квітня".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК

Так, ОАСК прийшов до висновку, що вжиття заходів забезпечення позову забезпечить фактичне виконання судового рішення в разі його задоволення та є співмірним з негативними наслідками, які можуть настати в результаті невжиття цього заходу забезпечення позову, як для самого позивача, так і для його абонентів. Також суд дійшов висновку про обґрунтованість доводів позивача щодо необхідності вжиття таких заходів з урахуванням розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо його забезпечення.  

Водночас суд відкрив провадження за позовом ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації" до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Як зазначається, ОАСК здійснюватиме розгляд цієї справи за правилами спрощеного позовного провадження. При цьому позивач просить суд визнати протиправним (незаконним) та скасувати рішення Комісії "Про скасування деяких рішень НКРЗІ щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації" та видачу відповідних ліцензій на конкурсних або тендерних засадах".

Також позивач просить просить зобов’язати Комісію видати ТОВ "Інтернаціональні комунікації" ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України на підставі відповідного рішення Нацкомісії, що датоване 07.02.2020 р., після здійснення ТОВ "Інтертелеком" їх оплати у повному обсязі.

Нагадаємо, ОАСК просять заборонити підписувати та публікувати закон про ринок землі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати