23 квітня 2020, 18:30

Постачальники МОЗ заборгували товару на понад 5 млрд грн

Прес-служюа МОЗ України

Впродовж 2015-2019 рр. організації, через які здійснювалися закупівлі медичних засобів та устаткування, заборгували Міністерству охорони здоров’я понад 5,3 млрд грн. МОЗ перерахувало кошти, але досі не отримали товарів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Медпрацівники, задіяні до боротьби з COVID-19, отримають додаткові виплати, - МОЗ".

Про це заявила заступниця Міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталоваповідомляє прес-служба МОЗ України.

"Ми бачимо велику суму заборгованості закупівельних організацій, яка сягає 5,3 млрд грн. Ця сума накопичилася за різні роки, з 2015 р., і зараз детально розбираємося, яким чином відбувався процес закупівлі, доставки, які терміни придатності цих ліків. Ми розбираємося у ситуації, зробимо цей процес максимально відкритим і будемо тримати вас у курсі справ", - підкреслила пані Шаталова. 

За словами заступниці Міністра, у списку "заборгованості" - понад 1300 різних позицій. "Відповідно до нашого аудиту, в Міністерстві близько двох місяців не проводилися засідання постійної робочої групи з питань закупівель, яка вирішує подібні питання", - наголосила Світлана Шаталова.

Нагадаємо, громадський транспорт запускатимуть поетапно і не раніше 11 травня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати