22 квітня 2020, 13:13

Громадський транспорт запускатимуть поетапно і не раніше 11 травня

Радіо Свобода

Роботу громадського транспорту будуть відновлювати поетапно, але наразі невідомо, коли це станеться.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Коли можуть послабити обмеження в Києві".

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначає Радіо Свобода.

"Транспорт, скоріше за все, буде запускатися поетапно. Спочатку полегшення обмежень функціонування міського транспорту, але за певних умов та соціальної дистанції. Потім перейдемо до міжміського, аж потім до міжобласного сполучення і, напевно, в самому кінці будемо розглядати відновлення авіаперевезень чи глобальних залізничних перевезень", - пояснив Шмигаль.

Прем’єр наголосив, що поки не може сказати, коли почнуть знімати обмеження. "Ми розуміємо, що масові перевезення груп людей у замкнених просторах - це один із найсерйозніших ризиків. Тому зняття обмежень в цій сфері потрібно розраховувати дуже уважно і запроваджувати дуже обережно. Візьмемо метро - це 2 млн пасажирів щодня. Ми розуміємо, що через одну хвору людину за цих умов за тиждень вже будуть тисячі хворих. І це тільки через метро. Тому, щоб не кидатися гучними заявами, скажу, що точно не до 11 травня", - зазначив пан Шмигаль.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати