Платник податків має право оскаржити направлену контролюючим органом податкову вимогу в адміністративному або судовому порядку.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Коли за частину щорічної відпустки можна отримати грошову компенсацію".
У разі, коли платник податків вважає, що контролюючий орган прийняв рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, такий платник податків може звернутися до ДФС із скаргою про перегляд цього рішення впродовж 10 робочих днів, що настають за днем отримання платником такої вимоги.
Так, рішення ДФС, прийняте за розглядом скарги платника податків, є остаточним і не підлягає подальшому адміністративному оскарженню, але може бути оскаржене в судовому порядку. Водночас рішення контролюючого органу, оскаржене в судовому порядку, не підлягає адміністративному оскарженню.
Як зазначається, порядок судового провадження щодо оскарження рішень контролюючого органу регулюється положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.
За інформацією Вісника ДФСУ.