15 липня 2015, 17:52

Підготовлено законопроект про передачу повноважень Нацкомфінпослуг Нацбанку і НКЦПФР

Інтерфакс-Україна

Регулятори фінансового ринку України Національна комісія, що здійснює держрегулювання ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), Національний банк України й Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) розробили законопроект про консолідацію функції з урегулювання і нагляду за ринком фінпослуг. Про це повідомив глава Нацкомфінпослуг Ігор Пашко, передає Інтерфакс-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"У законопроекті закладена ідеологія, що Нацкомфінпослуг повністю розформовується, і створюється система регулювання двома регуляторами", - сказав він на засіданні профільного фінансового комітету Верховної Ради в Києві в середу.

За його словами, законопроект відводить на таку передачу шість місяців з моменту ухвалення, тому орієнтовно це може статися в першому-другому кварталах 2016 року.

І. Пашко уточнив, що усе, що стосується недержавних пенсійних фондів (НПФ), фондів спільного інвестування, фондів фінансування будівництва, Аграрної біржі, планується передати НКЦПФР. "Тому що склалася така ситуація, що два регулятори одночасно управляють цим ринком. Підопічні намагаються перескочити від одного регулятора до іншого", - пояснив він.

За його словами, страховий ринок, кредитні спілки, фінансові установи, лізингові та факторингові компанії, компанії, що займаються переведенням, і ломбарди планується передати на регулювання в Нацбанк.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати