30 квітня 2021, 17:06

Пенсійні фонди почали інвестувати у іноземні цінні папери

Пресслужба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Українські недержавні пенсійні фонди почали вкладати свої заощадження у цінні папери іноземних компаній, які допущені НКЦПФР (Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку) до обігу на території України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Акціонери обрали новий склад Наглядової ради НДУ"

До портфелів недержавних пенсійних фондів та пайових інвестиційних фондів увійшли цінні папери найбільших технологічних компаній світу Apple, Microsoft, Tesla та одних з найвідоміших індексних фондів Vanguard 500 Index Fund та Invesco QQQ Trust SM.

Завдяки допуску на український ринок капіталу цінних паперів іноземних емітентів, Комісія розширює перелік фінансових інструментів, які уже сьогодні стають цікавими для інвестування пенсійних активів. 

«Наразі ми бачимо досить невеликі обсяги цього інструменту на ринку. Однак той факт, що він викликає інтерес і ним починають користуватись – це позитивний результат для всіх. Ми впевнені, що це тільки початок і надалі цей інструмент займе своє гідне місце в портфелях більшості українських інвесторів»,- зауважив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов. 

Нагадаємо, до обігу на території України допущенні 34 цінні папери іноземних емітентів. З переліком можна ознайомитись на офіційному вебсайті Комісії за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати