19 січня 2021, 11:09

Отримати інформацію про містобудівні умови та обмеження в Києві відтепер можна за 5 хвилин

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Інформацію про наявність чи відсутність виданих на забудову містобудівних умов та обмежень можна отримати за 5 хвилин на сайті містобудівного кадастру замість 5 днів, визначених у ЗУ «Про доступ до публічної інформації».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кому потрібно змінювати кадастровий номер?"

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

«Нещодавно Департамент містобудування та архітектури КМДА опублікував понад 4 тисячі оцифрованих містобудів. Вони є у відкритому доступі, й, за потреби, громадяни можуть самостійно завантажити МУО або ж переглянути їх онлайн», - розповів Юрій Тацій.

Посадовець зазначив, що для того, щоб одержати копію раніше виданих МУО, не потрібно писати запит на інформацію до Департаменту.

«Щомісяця Департамент містобудування та архітектури КМДА отримує близько 300 запитів стосовно надання інформації, чи видавались МУО на ті чи інші об’єкти, або ж ні. Розгляд листів про надання публічної інформації триває, згідно з діючим законодавством, 5 днів. А працівники Департаменту відповідають на листи замість підготовки містобудівної документації. Тож публікація МУО в публічному доступі не лише стає «миттєвою відповіддю» на запити громадян, а і дозволить якісно перерозподілити людський ресурс всередині структури», - пояснив Юрій Тацій.

Нагадаємо, кому і для чого потрібен сертифікат енергоефективності будівлі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати