24 травня 2021, 12:45

Оскарження результатів відбору кандидатів на суддю ЄСПЛ від України: до ОАСК надійшов ще один позов

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував ще один позов та заяву про його забезпечення до Конкурсної комісії із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України. Позивач – Анатолій Яровий,  треті особи – Президент України Володимир Зеленський та Міністерство закордонних справ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укрзалізниця позивається до Нацслужби посередництва і примирення"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед вимог позову - скасувати рішення Конкурсної комісії, на підставі якого було рекомендовано трьох кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, про що 17 травня 2021 року з’явилось відповідне оголошення на сайті Президента України.

Позивач також  просить суд негайно вжити заходи забезпечення позову, а саме – до вирішення справи по суті заборонити Міністерству закордонних справ України вчиняти будь-які дії щодо направлення до Ради Європи списку кандидатів на посаду судді ЄСПЛ від України.

Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження у справі.

Нагадаємо, рашніше ОАСК вже реєстрував аналогічний позов від іншого позивача.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати