21 травня 2021, 14:39

Укрзалізниця позивається до Нацслужби посередництва і примирення

Пресслужба ОАСК

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов та заяву про його забезпечення АТ «Укрзалізниці» до Національної служби посередництва і примирення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До ОАСК надійшов позов щодо плати за транспортування газу у 2021 році"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд скасувати розпорядження НСПП від 15 березня 2021, яким було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України та АТ «Укрзалізниця» щодо порушень галузевої угоди, зокрема, в питаннях збільшення заробітної плати залізничників, скасування режиму неповного робочого тижня, підвищення добових витрат на відрядження та інше.

На думку Укрзалізниці, оскаржуване розпорядження прийнято Національною службою посередництва і примирення прийнято із порушенням положень чинного законодавства, а саме – норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорі (конфліктів) ». У заяві про забезпечення позову Укрзалізниця просить суд зупинити дію оскаржуваного розпорядження.

Наразі судом вирішується питання наявності підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати