03 серпня 2020, 14:47

Оновлений портал Містобудівного кадастру в тестовому режимі запрацює до кінця серпня

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації

Оновлений портал Містобудівного кадастру в тестовому режимі запрацює до кінця серпня, зараз можна надати пропозиції щодо його змісту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які ремонтні роботи заборонені у квартирі".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

"Розпочато тестування оновленого порталу Містобудівного кадастру. Вже невдовзі кияни зможуть і самі спробувати модернізований ресурс. - написав він - Поки що тестуємо для внутрішнього використання у Департаменті, щоб оцінити його роботу. Якщо все буде гаразд, запустимо у тестовому режимі у відкритому доступі уже до кінця місяця".

Юрій Тацій зазначив, що чекає на пропозиції від своїх підписників: "Поділіться, які функції ви хотіли б використовувати на сайті Департаменту та яку інформацію дізнаватись, а також які сервіси хотіли б бачити в майбутньому. Всі поради будемо аналізувати з колегами та передавати розробникам, щоб вони могли покращити веб-ресурс".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати