29 листопада 2022, 14:43

Огляд рішень ЄСПЛ щодо судового розгляду за відсутності обвинуваченого (in absentia)

Пресслужба Верховного Суду

У Верховному Суді підготували тематичний огляд рішень Європейського суду з прав людини щодо судового розгляду за відсутності обвинуваченого (in absentia).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд відмовився видати водоканалу судовий наказ про стягнення боргів з чотирьох споживачів"

Для зручності в користуванні всі рішення систематизовано за окремим аспектом, що випливає зі сфери дії статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (право на справедливий суд).

Наведені окремі рішення ЄСПЛ загалом уможливлюють розуміння всіма зацікавленими особами того, як саме має здійснюватися кримінальне провадження, аби відповідати вимогам статті 6 Конвенції в її кримінальному аспекті.

Зі всіма оглядами практики ЄСПЛ, підготованими Верховним Судом, ви можете ознайомитися за посиланням.

Комплексний підхід до регулювання порядку здійснення кримінального провадження in absentia потребує, окрім практики ЄСПЛ, ознайомлення з практикою національних судів щодо здійснення спеціальної процедури кримінального провадження (досудового розслідування та судового розгляду) за відсутності обвинуваченого (in absentia).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати