27 серпня 2021, 19:06

Одноосібний протест проти локдауну: як поліція у Новій Зеландії відреагувала на таку акцію

Поліція успішно завершила одноосібний протест проти локдауну в центрі Окленда, оскільки офіцери заздалегідь дізналися з соціальних мереж про потенційне зібрання. Поліція Нової Зеландії заявила, що поліціанти перебували на Квін-стріт, оскільки дізналися, що планується акція протесту. Проте з наміром протестувати прийшла лише одна людина.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міністерство внутрішніх справ Великобританії засуджують за примушення мігрантів носити GPS-трекери"

Про це повідомляє британська газета The Guardian.

«Поліція була на території району і спілкувалася лише з однією людиною, яка мала взяти участь в акції протесту. Поліція заохотила особу дотримуватися обмежень 4-го рівня і залишила територію», – повідомив представник місцевої поліції, а також зазначив, що вони продовжують стежити за ситуацією.

В обліковому записі в Instagram анонім закликав людей, «які бачать загальну, справжню картину», долучитися до протесту. Пост-заклик критикував прем'єр-міністр Джасінда Ардерн та уряд за руйнування економіки й скорочення робочих місць, незважаючи на те, що рівень безробіття знизився тільки до 4% у кварталі 2021 р., а економіка пережила пандемію краще, ніж очікувалося.

Минулого тижня у цьому ж місті близько 100 протестувальників проти локдауну зібралися на вулиці Квін-стріт, четверо людей було заарештовано. Також чотири особи були заарештовані під час протесту, в якому взяли участь близько 20 осіб, у місті Тауранга біля місцевого відділу поліції. Ще одна група людей того ж дня зібралася біля відділу поліції в місті Нельсон на південному острові, але вони розійшлися після того, як офіцери винесли 20 усних попереджень.

Загалом, Нова Зеландія перебуває у загальнонаціональному карантині, бореться зі спалахом штампу Дельта. Рішення перевести країну в режим карантину 4-го рівня з найсуворішими обмеженнями було прийняте після появи першого випадку захворювання минулого тижня. Наразі зафіксовано вже 346 випадків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати