18 квітня 2024, 10:36

Очільник Мінмолодьспорту: російські спортсмени – агенти гібридного впливу

Пресслужба Мінмолодьспорту

Тих російських спортсменів, які не змінили бодай спортивне громадянство, Україна розглядає винятково як агентів російського гібридного впливу. Про це сказав очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний в інтервʼю польському виданню Wirtualna Polska, повідомила пресслужба Мінмолодьспорту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У ПАРЄ проголосували резолюцію, яка закликає використати російські активи для відбудови України".

Матвій Бідний уточнив, що кожна людина визначається за паспортом: "Це певний договір між людиною та державою, який визначає взаємні права та взаємні обов’язки. Російський режим використовує спортсменів для того, щоб прославляти російську агресію та показувати, що можна коїти будь-які злочини й тобі за це нічого не буде"

Очільник Мінмолодьспорту сказав, що війна забрала життя вже 455 українських спортсменів та тренерів.

В інтервʼю також йшлося про роботу комісії МОК з перевірки "нейтральності" спортсменів із громадянством рф та рб напередодні Олімпійських ігор у Парижі. За словами пана Бідного, міністерство разом із НОК України повідомляє Міжнародний олімпійський комітет про відомі факти підтримки війни російськими та білоруськими спортсменами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати