22 травня 2024, 19:48

Обшуки в НАБУ: що говорять у САП

Пресслужба САП

Спеціалізована антикорупційна прокуратура здійснює процесуальне керівництво в досудовому розслідуванні, яке проводить Управління внутрішнього контролю НАБУ за статтями 364 та 387 КК України щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень співробітниками НАБУ. Про це повідомила в Telegram пресслужба САП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС висловився щодо розгляду судом заяви про відмову позивача від позову".

Так, відповідне провадження розпочато після службової записки викривача – співробітника НАБУ.

"Зауважимо, що жодних обшуків або слідчих дій у приміщеннях НАБУ за ініціативою прокурорів САП не проводилося. У вказаному кримінальному провадженні здійснювався обшук виключно за місцем проживання чинного співробітника НАБУ – детектива одного з підрозділів. До обшуку було залучено Національну поліцію України через недостатність ресурсів Управління внутрішнього контролю НАБУ. Працівники Національної поліції України не мають і не могли мати жодного доступу до матеріалів розслідувань Національного бюро", – йдеться в повідомленні.

Раніше видання "Українська правда" з посиланням на співрозмовників у правоохоронних органах вказала, що САП та представники поліції проводять обшуки в представника НАБУ в межах розслідування про витік інформації в резонансній кримінальній справі щодо "великого будівництва". Зокрема, зазначило видання, слідчі дії відбуваються в детектива НАБУ Валерія Полюги та фігуранта справи – ексголови Броварської РДА Георгія Біркадзе.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати