24 січня 2020, 16:51

ОБСЄ допомагатиме Києву у боротьбі з корупцією

Прес-служба Київради

Міська влада Києва та Організація з безпеки і співробітництва в Європі планують розробити низку спільних проектів для подолання корупції в столиці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нас майже 38 млн! Відомі результати оцінки чисельності наявного населення України".

Про це домовилися заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів та керівник відділу економічного управління в Офісі координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ Андрій Мунтянзазначає прес-служба Київради.

"Це не просто боротьба з корупцією, це також допомога містам працювати відкрито. Ми уже маємо успішний досвід, зокрема створили "план непідкупності" для Тернополя, Дрогобича та Рави-Руської. За приклад ми брали муніципалітет Риму, який гарно зарекомендував себе у протидії та запобіганні корупції. Кожне із міст наразі виконує власний план забезпечення доброчесності. У Києві ж ми хочемо створити незалежну комісію, яка боротиметься із корупцією та аналізуватиме сфери підвищеного ризику неправомірних дій", - зазначив Андрій Мунтян.

Також пропонується створити посаду незалежного аудитора та інститут уповноваженого із запобігання корупції. Міська влада таку ідею підтримує.

Як зазначається, відповідну дорожню карту запобігання корупції сторони мають напрацювати найближчим часом.

Нагадаємо, Київрада хоче закликати Парламент залишати столиці 75% податку на доходи фізосіб.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати