26 листопада 2021, 17:52

Обрано керівництво ККС ВС: судді вдруге довірили посаду голови суду С. Кравченку, а заступника – В. Щепоткіній

Пресслужба Верховного Суду

26 листопада 2021 року збори суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду вирішили низку кадрових питань, пов’язаних, зокрема, із завершенням передбаченого законом чотирирічного строку перебування голови ККС ВС, його заступника та секретаря Другої судової палати на посадах. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ВС.

Першим розглядалося питання щодо обрання голови Касаційного кримінального суду. Єдиним претендентом на цю посаду був Станіслав Кравченко.

За результатами таємного голосування кандидатуру Станіслава Кравченка підтримало 35 суддів із 37.

Судді Першої судової палати ККС ВС проголосували за обрання секретарем палати Наталії Антонюк, а судді Другої судової палати обрали секретарем на другий строк Валентину Щепоткіну.

Крім того, за результатами таємного голосування Валентина  Щепоткіна отримала підтримку 35 суддів і вдруге поспіль обійняла посаду заступника голови ККС ВС.

Суддями-спікерами строком на три роки обрані Олександра ЯновськаСвітлана Яковлєва та Сергій Фомін.

На зборах суддів ККС ВС визначили й постійні колегії суддів і резервних до них суддів у Першій, Другій та Третій судових палатах ККС ВС, до ОП ККС ВС обрали Наталію Антонюк.

Під час зборів також висунуто як кандидатів для обрання делегатами на ХІХ позачерговий з’їзд суддів України В’ячеслава Маринича, Віктора Остапука  та Сергія Стороженка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати