09 листопада 2018, 13:33

Обрано голову та заступника голови Господарського суду Миколаївської області

Судова влада України

У зв’язку з досягненням 65 років суддею Василякою Костянтином Леонідовичем, який обіймав посаду голови Господарського суду Миколаївської області, та прийняттям Вищою радою правосуддя рішення про звільнення його у відставку у суді 6 листопада 2018 р. відбулися збори суддів для обрання голови суду та його заступника відповідно до вимог Закону України "Про судоустрій і статус суддів" від 02.06.2016 р. №1402-VIII.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Читайте також: "ВККС оприлюднила інформацію щодо іспиту 12 та 14 листопада до ВС та Вищого антикорупційного суду".

Так, згідно з ч. 3 ст. 20 зазначеного Закону, голова місцевого суду та його заступник обираються на посади зборами суддів шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

Як зазначається, таємне голосування відбулося із дотриманням законодавчих норм, що регулюють процедуру виборів голови суду та його заступника. До списку кандидатур було внесено суддів, які надали свою згоду балотуватися на адміністративні посади. Під час обговорення кандидатур було враховано досвід роботи, професійні та особистісні якості суддів, їхню здатність ефективно розв’язувати проблемні питання діяльності суду.

На підставі протоколу про результати таємного голосування на посаду голови суду обрано суддю Мавродієву Марину Володимирівну, на посаду заступника голови суду - суддю Ткаченка Олександра Васильовича.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати