26 січня 2021, 13:58

Об’єднана звітність із ПДФО та ЄСВ вперше подається за І квартал 2021 р.

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 15 грудня 2020 року № 773 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4" у новій редакції викладено податковий розрахунок за ф. № 1ДФ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 січня 2021 р. змінено граничний розмір доходу для ФОП платників єдиного податку І-ІІІ груп".

Так, оновлена форма отримала назву "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" та фактично включила до свого складу таблиці Звіту з ЄСВ.

Такий Розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий Розрахунок за календарний рік не подається.

Розрахунок складається із:

– заголовної частини;

– додатка 1 "Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам";

– додатка 2, який формується та подається лише районними (міськими) управліннями праці та соціального захисту населення;

– додатка 3 "Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу";

– додатка 4 "Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору";

– додатка 5 "Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби";

– додатка 6 "Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства".

Також наказом № 773 встановлено, що Розрахунок за формою, затвердженою цим наказом, перший раз подається за I квартал 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати