08 липня 2021, 17:12

ОАСК відкрив провадження щодо оскарження призначення в.о. гендиректора ДП по управлінню з радіовідходами

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження призначення Олександра Артимюка виконувачем обов’язки генерального директора державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами». Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження. Підготовче судове засідання – 27 липня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укрексімбанк виставив на повторні торги через СЕТАМ пул активів зі зниженими цінами"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Нагадаємо, з відповідним позовом до суду звернувся Микола Русак. Відповідач – Кабінет Міністрів України, треті особи – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль,  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський та в.о. генерального директора ДСП «ЦППРВ» Олександр Артимюк.

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати розпорядження Уряду від 21 травня 2021 року, яким було погоджено призначення Олександра Артимюка в.о. генерального директора ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» та зобов’язати КМУ провести призначення на вказану посаду відповідно до норм чинного законодавства. Позивач також просить суд скасувати наказ Державного агентства з управління зоною відчуження України «Про призначення виконуючим обов’язки генерального директора ДСП «ЦППРВ».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати