08 липня 2021, 15:14

Укрексімбанк виставив на повторні торги через СЕТАМ пул активів зі зниженими цінами

Пресслужба Мін'юсту

Укрексімбанк повторно виставив на продаж через OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) комерційну нерухомість та обладнання в таких містах, як Київ, Миколаїв, Полтава та Чернігів на загальну стартову суму 730 341 138 грн. Загалом стартові ціни на пул активів знижені банком на 403 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни у сфері держреєстрації: оновляться форми заяв юросіб, ФОП-ів та громадських формувань"

Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Найдорожчий виставлений лот — будівля готельно-офісного та торгово-офісного комплексів в м. Київ, вул. Сагайдачного Петра, 25. Стартова ціна за нерухомість складає 240 953 464 грн, що на 119 551 197 грн менше, ніж на перших торгах.

Лот з мінімальною стартовою ціною — обладнання котельні в місті Чернігів. Стартова ціна рухомого майна — 4 165 037 грн, що на 2 405 962 грн менше від попереднього аукціону.

«Враховуючи зниження ціни по лотах Укрексімбанком на повторні торги, думаю, така пропозиція зацікавить ще більше потенційних покупців. З нашого досвіду скажу, що часто трапляється, коли завдяки зниженню ціни після перших торгів, вже на других аукціонах завершуються ціновою пропозицією, яка значно перевищує вартість лоту на перших торгах», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціонів: 30 липня 2021 року.
Повний перелік лотів та деталі за посиланням.

укрексімбанк

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати