19 березня 2020, 14:27

НШСУ запровадив онлайн-лекції для працівників апаратів судів

Судова влада України

НШСУ запровадив онлайн-лекції для суддів та працівників апаратів судів на час дії установленого на території України карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Найпоширеніші звернення до ТПП України у зв’язку з форс-мажором".

Про це повідомляє Судова влада Україна.

Як зазначається, 20 березня 2020 року з 10:00 до 11:20 на офіційному YouTube каналі  Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних суддів буде проводитися: інтерактивна лекція з використанням презентації Power Point «Актуальні аспекти судового розгляду спорів щодо спадкування. Судова практика.»

Викладач: Галина Юровська,  суддя Конституційного Суду України, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України.

Судді місцевих загальних суддів, які бажають бути слухачами цього заняття, мають зареєструватися до 09:00  20 березня 2020 року за посиланням.

Також, 20 березня 2020 року з 12:00 до 15:00 на офіційному YouTube каналі  Національної школи суддів України для працівників апаратів судів буде проводитися: інтерактивна лекція з використанням презентації Power Point «Психологічні особливості комунікативної компетенції. Техніки безконфліктного спілкування та керування конфліктом.»

Викладач: Анжеліка Фарафонова, психолог відділу науково–методичного супроводження психологічної підготовки суддів.

Працівники апаратів судів, які бажають бути слухачами цього заняття, мають зареєструватися до 11:00  20 березня 2020 року за посиланням

Посилання для доступу до лекцій буде надіслано перед початком лекцій на електронну пошту, яка буде вказана працівником апарату суду при реєстрації.

Нагадаємо, набрали чинності постанови Уряду про ліквідацію ДАБІ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати