23 квітня 2021, 16:43

НПУ пропонує включити нотаріусів до переліку груп для першочергової вакцинації від COVID-19

Пресслужба НПУ

Нотаріальна палата України звернулася до Прем’єр-міністра України та Міністра охорони здоров’я із проханням включити нотаріусів до пріоритетних груп ризику, які підлягають першочерговій вакцинації від коронавірусу COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП презентувала рекомендації судам щодо безпечної роботи в умовах карантину"

Про це повідомляє пресслужба НПУ.

«Нотаріат на сьогодні функціонує як об’єкт критичної інфраструктури, тому нотаріусів потрібно віднести до професійної групи ризику, адже вони в період дії карантину щодня контактують із хворими та потенційно хворими на COVID-19, забезпечуючи вчинення нотаріальних дій, які є життєво необхідними як для кожної людини окремо, так і в цілому для держави (посвідчення правочинів, заповітів, вжиття заходів щодо охорони спадкового майна, видача свідоцтв про право на спадщину, засвідчення справжності підпису на документах тощо)», - йдеться у повідомленні.

Нотаріуси відносяться до професійних груп ризику поряд із вчителями, медиками, працівниками критично важливих структур державної безпеки, поліції, військовими, силовиками тощо.

НПУ зазначає, що в умовах пандемії та карантинних обмежень нотаріат виступає одним із основних гарантів стабільної системи захисту прав та законних інтересів громадян і бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати