19 травня 2022, 12:52

Новопризначена суддя КСУ Грищук Оксана склала присягу

19.05.2022 р. на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України склала присягу новопризначена суддя Грищук Оксана Вікторівна. Її призначено суддею КСУ Указом Президента України від 26 листопада 2021 року № 596/2021.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Головою пленарного засідання виступив заступник голови КСУ Сергій Головатий. Присутніми також були Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та постійний представник ВРУ в КСУ Ольга Совгиря.

За ст. 148 Конституції України та ст. 17 Закону України «Про Конституційний Суд України» суддя КСУ набуває повноважень із дня складання на спеціальному пленарному засіданні присяги, після чого засвідчує текст присяги своїм підписом.

 присяга КСУ 1

Голова пленарного засідання передав новопризначеній судді мантію, нагрудний знак та посвідчення судді КСУ.

 присяга КСУ 2

«Оксано Вікторівно, Вас офіційно управлено на здійснення високої місії, яку за Конституцією забезпечує наша інституція. Тепер Ви покликані стояти на варті положень Конституції і бути її хранителькою. Ця церемонія формально є стандартною, проте є певна особливість – це внутрішній стан кожного з нас, обумовлений воєнними діями у нашій державі. Тому кожного переповнюють і радісні, і сумні почуття водночас», – привітав новопризначену суддю заступник Голови КСУ Сергій Головатий.

З вітальним словом також виступив Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук: «У День вишиванки, яка є QR-кодом нашої нації, ми привели до присяги нову суддю КСУ. Ми вдячні Конституційному суду за продовження роботи задля збереження правосуддя в Україні та допомогу ЗСУ. Ми вдячні за ініціативу припинення членства суддів КС рф та білорусі у Конференції європейських конституційних судів (CECC). Рішення КСУ є дороговказом для роботи парламенту, що завжди дає можливість працювати краще та якісніше».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати