06 грудня 2019, 15:34

Норвезька компанія Pelagia AS закликає українські суди до встановлення справедливості

Pelagia

Компанія Pelagia AS, провідний норвезький виробник рибної продукції, що веде свою діяльність в Україні у тому числі під брендом Egersund, поставила свою продукцію Klion Group, групі українських компаній, що працюють під брендом Veladis.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Хоча Pelagia AS доставила товар Klion Group, покупець свідомо відмовився від виконання договірних зобов'язань. Щоб повернути борг, компанія Pelagia AS ініціювала арбітражні слухання в Норвегії та подальші судові позови в Україні щодо визнання рішення арібтражу.

Незалежний арбітражний трибунал у Норвегії прийняв рішення на користь компанії Pelagia AS. Це рішення було підтверджено Київським апеляційним судом та Верховним Судом. Проте Klion Group відмовилася виконувати ці рішення і домоглася поновлення пропущених строків та подала апеляцію від імені іншої дочірньої компанії у складі  Klion Group. Вирішальне слухання у цій справі у Верховному Суді заплановане на 9 грудня 2019 року.

“Ця справа є яскравим прикладом, що підкреслює реалії, у яких доводиться працювати норвезьким експортерам та інвесторам в Україні”, – коментує Егіл Магне Хостад, головний виконавчий директор Pelagia AS. Ми сподіваємося, що реформований Верховний Суд відновить справедливість для нашої компанії та нашу віру в Україну як безпечну країну для ведення бізнесу”.   

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати