22 червня 2021, 17:50

НКЦПФР інформує про нові сумнівні фінансові проєкти на фінринку

Пресслужба НКЦПФР

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) отримала ряд звернень від фізичних осіб, які втратили значні кошти, інвестовані в сумнівні фінансові проєкти. Також були отримані звернення від юридичних осіб з проханням перевірки діяльності ряду сумнівних інвестиційних компаній.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві активізувались шахраї - псевдоподатківці"

У рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проєктів («скам-проєкти») та з метою захисту прав інвесторів, на офіційному вебсайті Комісії оновлено список сумнівних інвестиційних проєктів та додано наступні проєкти:

- NPBFX  – https://www.npbfx.info/ 

- GERCHIK & CO – https://gerchik.co/  

- WANT. BROKER – https://i-want.broker/ru/ 

- GoldenStanley – https://goldenstanley.com/ru/ 

- KIEXO – https://ru.kiexo.com/ 

- TrustMacquarieCapital – https://trust-m-capital.com/.

До скам-проєктів Комісія відносить інвестиції в квазі ринок Форекс та проєкти, які пропонують послуги з інвестування, але мають на меті лише незаконне заволодіння коштами інвесторів.

Комісія звернулася до провайдеру з проханням заблокувати вебсторінки фіктивних інвестиційних проєктів, яким вони надають послуги хостингу.

Перелік проєктів наведено на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів» за посиланням.

Вкотре закликаємо громадян бути обачними та ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати свої кошти! 

Будь-яку інформацію щодо шахрайських дій на фінансовому ринку просимо повідомляти до Комісії або на еmail: md@nsssmc.gov.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати