14 лютого 2022, 15:50

Неймовірні закони про любов до Дня Святого Валентина

The Univercity of Law

Коли зіштовхуються світи кохання та закону, потрібно бути обережним, адже голова може піти обертом і почнуться проблеми не лише в особистому житті. В день Святого Валентина пропонуємо ознайомитися з деякими дуже незвичними, дивними та навіть дикими законами, пов’язаними з коханням та стосунками, з усього світу та в усі часи. Таку можливість надав портал британського Університету права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Дивні закони

За даними Cape Cod Online, у 1771 р. невелике містечко Труро на півострові Кейп-Код прийняло наказ, згідно з яким кожен чоловік у містечку повинен вбити шістьох чорних дроздів або трьох ворон. Він не міг одружуватися, поки не виконає цю вимогу. На початку 1700-х років ворони та дрозди знищили посіви кукурудзи. Це правило було введено, щоб тримати популяцію птахів під контролем.

В окрузі Логан, штат Колорадо, заборонено цілувати в губи жінку, яка спить. Однак The Gazette не пояснює, чи є виняток для акторської гри. Університет права пише, що про всяк випадок там варто уникати участі в театральній виставі «Спляча красуня».

За даними Cosmopolitan, жінці заборонено займатися сексом з чоловіком під час поїздки на машині швидкої допомоги в Тремонтоні, штат Юта. Окрім кримінальної відповідальності, ім’я жінки буде опубліковано в місцевій газеті. Однак автори закону, здається, ігнорують той факт, що для танго потрібні двоє. Адже про те, яка санкція чекає на чоловіка, чомусь не зазначається.

Французький закон, прийнятий під час Першої світової війни, дозволяє жінкам виходити заміж за померлих чоловіків. Ймовірно, він був введений, щоб дозволити нареченим і подругам отримувати виплати у разі смерті чоловіка. Mental Floss зазначає, що закон був уточнений у 1950 р., а нові правила значно ускладнили посмертний шлюб, дозволивши його лише у випадку погодження Президентом Франції. Також потрібно підтвердити, що померлий планував одружитися з вами до того, як він відійшов в інший світ.

В Юріці, штат Невада, чоловікам з вусами заборонено цілувати жінок. Згідно з Las Vegas Living, цей закон трохи застарілий і більше не застосовується, але технічно все ще діє. Тому чоловікам-любителям носити вуса потрібно бути обережними з проявами своїх почуттів.

Чудесні закони

Як пише Rocket Lawyer, забути день народження своєї дружини – це злочин у Самоа (країна в Полінезії). Напевно, на цей закон варто звернути увагу дружинам і чоловікам у всьому світі.

Юридична фірма Schwartz стверджує, що чоловіку заборонено хмуритися на свою дружину в неділю в Детройті, штат Мічиган.

У Вічіта, штат Канзас, діє закон, який зобов’язує бути привітним зі своєю тещею або свекрухою. McKinley Irvin зазначає, що будь-хто може розлучитися зі своєю другою половиною через її погане ставлення до матері.

В Олександрії, штат Міннесота, жоден чоловік не має права займатися любов’ю зі своєю дружиною, маючи запах часнику, сардин чи цибулі. Згідно з HuffPost, якщо дружина про це просить, закон зобов’язує його почистити зуби.

За даними The Snake, в Айдахо заборонено дарувати своїй коханій коробку цукерок вагою менше ніж 50 фунтів (понад 22,5 кг). Дуже щедро, але як такий скарб дотягнути додому?

Логічно…

Якщо ви на австралійському весіллі, то нічого не говоріть під час виголошення: «Скажіть зараз або замовкніть назавжди». Зрив весілля або похорону є незаконним та може призвести до штрафу до 7700 доларів США. Якщо вам є що сказати, зробіть це до весілля.

У Лондоні заборонено займатися сексом на припаркованому мотоциклі. Дивно, але MCN не згадує, чи це законно під час руху мотоцикла.

Юридична бібліотека Лектріка стверджує, що в Ньюкаслі, штат Вайомінг, секс у морозильній камері для м’яса заборонений. Навіть складно уявити, які події підштовхнули авторів закону до його написання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати