23 листопада 2020, 12:49

"Не виходячи з дому": в Києві довідку про перейменування вулиці відтепер можна отримати онлайн

Департамент містобудування та архітектури КМДА

На сайті містобудівного кадастру відкрилась можливість подачі заявки на отримання довідки про найменування/перейменування вулиці в електронному вигляді.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це на своїй сторінці в Facebook розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

Читайте також: "Приміщення для підприємництва можна будувати на присадибній ділянці"

"Навіщо потрібен цей документ? Зазвичай довідка про найменування або перейменування вулиці необхідна для здійснення нотаріальних дій з нерухомістю або внесення змін у правовстановлюючі документи", - підкреслив Тацій.

За словами посадовця отримання довідки займає всього кілька днів, і для цього не потрібно виходити з дому. "Громадянам необхідно зайти на сайт містобудівного кадастру і спочатку ознайомитись з порядком оформлення заявки у вкладці «Інструкції». Після цього обрати розділ «Послуги» і натиснути на потрібну послугу, далі - ввести відповідні дані й надіслати електронний запит", - пояснив Юрій Тацій.

Для підготовки заявки потрібний електронний цифровий підпис або Bank ID.

Нагадаємо, відтепер знайти містобуди можна за допомогою QR-коду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати