18 листопада 2021, 11:59

НБУ змінив порядок оцінки банками розміру кредитного ризику

Пресслужба НБУ

Національний банк України, ураховуючи норми Закону України №  1618-IX, уніс зміни до постанови Правління Національного банку від 30 червня 2016 року № 351  (далі – постанова № 351) щодо оцінки кредитного ризику за іпотечними кредитами, наданими боржникам – фізичним особам, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та за якими об’єктом іпотеки є майно, розташоване на цій території.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ розширив можливості банків зменшувати розмір кредитного ризику під час розрахунку економічних нормативів"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Крім того, ураховуючи інші зміни в законодавстві України, внесено також зміни до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями, затвердженого постановою № 351 (далі  –  Положення № 351), зокрема:

  • доповнено перелік документів, які мають бути долучені до кредитної справи фізичної особи-боржника та підтверджують його  ідентифікацію, електронними документами (е-паспорт, BankID);
  • визначено прийнятність застави у вигляді земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення;
  • передбачено право банку використовувати фінансову звітність боржника, оприлюднену на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати