31 серпня 2020, 10:55

НБУ уточнив процедуру ліцензування юросіб, що мають намір надавати банкам послуги з інкасації

Прес-служба НБУ

Національний банк України уточнив процедуру  ліцензування юридичних осіб, що мають намір надавати банкам послуги з інкасації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ спростив валютний нагляд для експортних операцій з використанням акредитивної форми розрахунків".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Про що йдеться та на які зміни чекати таким юридичним особам?

1. Додатково врегульоване питання про повернення оплати заявнику, у разі відмови у видачі ліцензії або в отриманні погодження Національного банку на здійснення операцій з оброблення та зберігання готівки;

2. Встановлені вимоги до юридичної особи страхувати повний обсяг готівки, що нею оброблятиметься та зберігатиметься;

3. Тепер юридична особа зобов’язана повідомляти Національному банку, у разі відкриття нових відокремлених підрозділів для оброблення та зберігання готівки.

Зокрема, такі зміни зроблять зрозумілішою процедуру ліцензування юридичних осіб, що мають намір надавати банкам послуги з інкасації та здійснювати операції з оброблення та зберігання готівки, а також сприятимуть захисту інтересів їх клієнтів.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 25 серпня 2020 року №125 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації".

Нагадаємо, Романа Борисенка звільнено з посади заступника Голови НБУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати