09 квітня 2020, 9:52

НБУ та Мінцифри уклали меморандум про співпрацю

Прес-служба НБУ

Національний банк України та Міністерство цифрової трансформації уклали Меморандум про співпрацю у сферах цифровізації, цифрового розвитку, цифрової економіки, цифрових інновацій, розвитку інформаційного суспільства, цифрових навиків та прав громадян.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позов ПриватБанку розглядатиметься по суті в Англії".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

авдяки меморандуму ми зможемо ефективніше координувати спільні кроки у сфері цифрового розвитку та інновацій. Разом ми зробимо взаємодію українців із державою більш технологічною, а отже - швидшою та комфортнішою", - наголосив Голова Нацбанку Яків Смолій.

Один із важливих напрямів співпраці - розвиток цифрових навиків громадян. У межах співпраці Мінцифри та НБУ планують запустити навчальний курс для українців на порталі Дія. Цифрова освіта. Під час курсу громадянам розкажуть все про платіжні картки, платежі за допомогою смартфона та "розумного" годинника, платежі онлайн в Україні та за її межами, кредитні ліміти та безпеку розрахунків в Інтернеті.

"Меморандум допоможе у т.ч. вдосконалити систему верифікації та ідентифікації громадян і бізнесу, а також спростити наявні для цього механізми та створити більш сучасні. Зокрема, це стосується е-резидентства. Цей інструмент дасть можливість іноземцям офіційно вести бізнес в Україні дистанційно. Також ми будемо разом розвивати інструменти, які дозволять поширити практику дистанційного підписання угод у фінансовій сфері", - розповів Віцепрем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Ще один спільний пріоритет інституцій - сприяти переведенню розрахунків у всіх сферах державного сектору економіки в безготівкову форму.

Нагадаємо, Нацбанк розширив перелік звітних файлів для тестування подання звітності НФУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати