29 грудня 2022, 10:45

НБУ отримав можливість розпочати примусову реалізацію майна ТОВ "Станіславська торгова компанія"

Пресслужба НБУ

Національний банк України отримав можливість розпочати примусову реалізацію майна ТОВ "Станіславська торгова компанія" – земельної ділянки в Яремче Івано-Франківської області – в рахунок погашення заборгованості за стабілізаційними кредитами ПАТ КБ "Фінансова ініціатива" перед НБУ. Про це повідомила пресслужба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ підвищує нормативи формування банками обов'язкових резервів".

У НБУ повідомили, що це стало можливим завдяки відмові 27 грудня 2022 року Північним апеляційним господарським судом у задоволенні апеляційної скарги ТОВ "Станіславська торгова компанія" на рішення Господарського суду міста Києва від 9 листопада 2022 року про звернення стягнення на зазначену земельну ділянку. ТОВ "Станіславська торгова компанія" є одним із майнових поручителів за стабілізаційними кредитами ПАТ КБ "Фінансова ініціатива" перед Національним банком.

"Розгляд цієї судової справи затягнувся майже на чотири роки. Рішення суду апеляційної інстанції нарешті надає право Національному банку отримати відповідні накази суду та розпочати процедуру примусової реалізації іпотечного майна в межах виконавчого провадження. Отримані в разі продажу земельної ділянки кошти будуть спрямовані на погашення кредитної заборгованості банку "Фінансова ініціатива" перед Національним банком", – зазначив начальник управління правової та судової роботи з проблемними активами Юридичного департаменту Національного банку Сергій Бойко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати