22 січня 2024, 12:41

НАЗК під'єднало Міноборони до Єдиного порталу викривачів

Пресслужба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під'єднало до Єдиного порталу повідомлень викривачів (далі – Портал) Міністерство оборони України. Про це повідомила пресслужба НАЗК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК доповнило базу іноземних компонентів у зброї".

Відтепер працівники міністерства можуть повідомляти (в тому числі й анонімно) про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень. Наразі до цього Порталу під'єднано вже 106 публічних організацій, серед яких – спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції, міністерства, відомства, обласні державні (військові) адміністрації, міські та місцеві ради тощо. 

"Портал забезпечує цілодобовий відкритий доступ для подання повідомлень через внутрішні канали. Це зручний і простий інструмент, який мінімізує людський фактор, унеможливлює втручання в систему і витік інформації. Тож, якщо вам стали відомі факти корупційних правопорушень у вашій організації, повідомляйте про них. Портал підкаже, як це зробити швидко і правильно", – йдеться в повідомленні.

НАЗК закликало публічні органи, інституції та організації подавати документи згідно з черговістю для приєднання до Порталу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати