16 квітня 2024, 16:08

Надійшла апеляційна скарга на вирок Чернігівського райсуду щодо 15 військовослужбовців збройних сил рф

Чернігівський районний суд Чернігівської області

11 березня 2024 року Чернігівський районний суд Чернігівської області оголосив вирок у кримінальному провадженні щодо 15 військовослужбовців збройних сил російської федерації, що обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 28, частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни), а саме у жорстокому поводженні з цивільним населенням та інші порушення законів і звичаїв війни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Припинення права власності на знищене майно: що треба знати"

Про це повідомляє Чернігівський районний суд Чернігівської області.

Судовий розгляд у межах даного кримінального провадження здійснювався в порядку спеціального судового провадження за відсутності обвинувачених, котрі показань суду не надавали.

15 військовослужбовцям збройних сил російської федерації суд призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років.

У зв’язку з надходженням апеляційних скарг від захисників на вирок від 11 березня 2024 року, Чернігівський районний суд Чернігівської області згідно ч.1 ст. 397 КПК України надсилає матеріали кримінального провадження щодо 15 військовослужбовців збройних сил рф до Чернігівського апеляційного суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати