03 грудня 2020, 17:36

Національна рада з питань трудових відносин США подала скаргу на Google

Національна рада з питань трудових відносин США опублікувала скаргу, звинувативши Google Alphabet Inc у незаконному моніторингу та допиті кількох працівників, яких потім звільнили за протест проти політики компанії та спробу організувати профспілку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комісія ООН вилучила марихуану для медичного використання зі списку найбільш ризикованих наркотиків".

Про це повідомляє веб-сайт Reuters.

Американський регулятор праці виявив, що компанія Google незаконно відправляла працівників у адміністративні відпустки та припиняла їх через доступ до документів, що стосуються того, як компанія забезпечує роботу внутрішніх форумів. Агентство також виявило незаконну політику Google щодо доступу до документів та кімнат для переговорів, а також тактику розслідування, оскільки всі зусилля були спрямовані на стримування організації робочих місць.

Google заявив, що впевнений, що діяв законно. "Google завжди працював для підтримки культури внутрішнього обговорення і ми висловлюємо величезну довіру до наших співробітників", - сказано в повідомленні. "Дії, здійснені відповідними працівниками, були серйозним порушенням нашої політики та неприпустимим порушенням довіреної відповідальності".

Щонайменше п'ятеро людей звільнили після того, як вони об’єднали зусилля для співпраці з профспілкою працівників зв'язку Америки, щоб подати петицію до Національної ради з питань трудових відносин.

Один із звільнених робітників Лоуренс Берланд назвав скаргу вагомою "у той час, коли ми бачимо, як сила декількох мільярдерів технологій зміцнює контроль над нашим життям і нашим суспільством".

Google має надати офіційну відповідь Національній раді з питань трудових відносин до 16 грудня. Справу, яка може призвести до поновлення на роботі звільнених працівників та зміни політики компанії, планується розглянути наступного року 12 квітня у суді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати