04 вересня 2020, 11:54

Нацбанк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу

Прес-служба НБУ

Національний банк розробив мобільний застосунок для онлайн опитувань підприємств на платформах iOS та Android. Він уже доступний для завантаження на майданчиках Google Play та  Apple Store.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Врегулювано питання, пов’язані з порядком відкриття та закриття рахунків клієнтів банків".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що основний функціонал мобільного застосунку - це зручне онлайн анкетування підприємств. Він використовуватиметься для отримання інформації від респондентів і обрахунку індексу очікувань ділової активності (ІОДА), який Національний публікує на щомісячній основі.

Так, мобільний застосунок має також низку додаткових функцій, зокрема:

- розділ з основними макроекономічними та фінансовими показниками, який оновлюється в автоматичному режимі з офіційної сторінки Національного банку через АРІ;

- розділ з аналітичною інформацією щодо ІОДА у вигляді таблиць та графіків;

- розділ з історією відповідей респондента за попередні півроку;

- можливість зворотного зв’язку.

Застосунок використовуватиметься як додатковий інструмент опитування підприємств на додачу до традиційного анкетування через офіційний сайт Національного банку. Водночас він забезпечить оптимізацію збору інформації, залучення більшої кількості респондентів та спрощення їх  доступу до важливої інформації щодо курсу валют, ключової ставки, анонсів важливих подій тощо.

У подальшому планується розширювати функціонал застосунку, а також використовувати цю сучасну технологію для інших видів опитувань.

Нагадаємо, НБУ визначив особливості подання планів відновлення діяльності банків у 2020 році.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати