15 березня 2017, 15:43

Набув чинності наказ про взаємодію Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів

Сьогодні вступив у силу Наказ Міністерства юстиції України  та  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Цей Порядок визначає механізм інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів. Інформаційна взаємодія здійснюється на центральному рівні в електронному вигляді телекомунікаційними каналами зв'язку. Інформаційна взаємодія згідно з цим Порядком здійснюється безоплатно. Для захисту інформації застосовуються засоби криптографічного захисту інформації, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації. При здійсненні інформаційної взаємодії задіюються інформаційні системи: Міністерства юстиції України - Державний реєстр прав; Державної архітектурно-будівельної інспекції України - Єдиний реєстр документів. Доступ до інформації щодо документів, які обліковуються в Єдиному реєстрі документів, забезпечується шляхом формування державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав пошукового запиту за типом та номером відповідного документа.

Технічний адміністратор Державного реєстру прав забезпечує передачу до Єдиного реєстру документів відомостей про документ, що зазначений у пошуковому запиті, одночасно з формуванням такого запиту. Державна архітектурно-будівельна інспекція України в режимі реального часу передає до Державного реєстру прав відомості про документ за його наявності в Єдиному реєстрі документів за критеріями, зазначеними в пошуковому запиті.

Технічний адміністратор Державного реєстру прав забезпечує державному реєстратору прав на нерухоме майно доступ до відомостей, отриманих з Єдиного реєстру документів.

У разі відсутності документа у Єдиному реєстрі документів за критеріями, зазначеними в пошуковому запиті, формується та передається повідомлення про відсутність зазначеного документа.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати