13 квітня 2020, 18:46

НААУ створила робочу групу з питань впровадження е-правосуддя

НААУ

Національна асоціація адвокатів України створила Робочу групу з питань впровадження електронного правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НААУ звернулася до Ради щодо законопроекту про правосуддя під час карантину".

Про це повідомляє НААУ.

Відповідне розпорядження Голови НААУ Лідії Ізовітової підписано 9 квітня.

Так, до складу робочої групи увійшли керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник, голови комітетів НААУ – Владислав Білоцький, Сергій Барбашин, Іван Гречківський, Олег Простибоженко, Олексій Ющенко, Заступник Голови Комітету з кримінального права та процесу Юрій Бауман, Заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів Юрій Григоренко та член Ради молодіжного комітету UNBA NextGen Володимир Мацко.

Головою робочої групи є Заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій.

Зазначається, основним завданням робочої групи є розробка пропозицій щодо ефективного впровадження підсистеми "Електронний суд" та комунікація цих напрацювань єдиної професійної організації адвокатури до органів судової влади.

Як визначено у розпорядженні, метою цих зусиль має стати запровадження в дію програмного продукту, що відповідатиме діючому законодавству України та забезпечуватиме реалізацію прав та свобод громадян.

Голові Робочої групи доручено організувати та забезпечити комунікацію з ВРП, ДСА України та іншими органами влади, установами, підприємствами, організаціями, які залучені до впровадження в Україні проекту "Електронний суд" з метою врахування позиції НААУ щодо дотримання гарантій здійснення адвокатської діяльності та інших питань.

Нагадаємо, НААУ пропонує вдосконалити законопроекти щодо ціноутворення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати