13 вересня 2021, 14:42

НААУ створила Комітет з питань примусового виконання рішень

Пресслужба НААУ

Розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України від 07 вересня 2021 року створено Комітет з питань примусового виконання рішень, головою якого призначено адвоката Черних Олександра Сергійовича.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Особистому кабінеті адвоката з'являться можливості системи EasyCon"

Про це повідомляє пресслужба НААУ.

Метою створення Комітету є розвиток інституту примусового виконання рішень, забезпечення ефективного захисту прав та інтересів суб’єктів виконавчого провадження, а також поглиблення практичного досвіду адвокатів, шляхом створення алгоритмів та стратегій судового і позасудового захисту учасників виконавчого провадження.

В останні роки виконавче провадження стало майже окремою галуззю, яка потребує спеціальних глибоких знань, фаховості та професіоналізму, тому я прошу колег приєднуватися до нового комітету та допомагати узагальнювати професійний досвід і підвищувати кваліфікацію адвокатів у питаннях виконання рішень судів”, – зазначає пан Черних.

Олександр Черних, адвокат з 2004 року, відомий фахівець у галузі банківського права, очолював юридичні департаменти банків і має досвід роботи з виконавчими провадженнями і проблемними активами з 1999 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати