16 серпня 2021, 12:55

В Особистому кабінеті адвоката з'являться можливості системи EasyCon

Пресслужба НААУ

НААУ та ТОВ "Ізікон Груп" підписали Меморандум про співпрацю з метою інтеграції комунікаційної платформи EasyCon, що використовується для організації відеоконференцзв’язку в судовому процесі, з Єдиним реєстром адвокатів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оголошення про початок добору кандидатів до складу Конкурсної комісії з формування ВККСУ"

Про це повідомляє пресслужба НААУ. 

Відповідно до Меморандуму, адвокати через Особистий кабінет на сайті НААУ отримають функціонал системи відеоконференцзв’язку для участі в судових засіданнях та конфіденційного спілкування з клієнтами та між собою.

Особистий кабінет адвоката — це електронний профайл на офіційному сайті НААУ, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, відслідковувати нарахування балів з підвищення кваліфікації тощо.

Також можливо буде перевірити повноваження адвокатів при використанні комунікаційної платформи EasyCon через ЄРАУ; надавати доступ помічникам адвокатів до функцій підсистеми «Електронний суд» через особистий електронний кабінет адвоката.

Сторони домовились, що беруть на себе зобов'язання зберігати конфіденційність персональних даних, що стала відома в зв'язку з реалізацією Меморандуму відповідно до вимог законодавства.

Для адвокатів та помічників адвокатів будуть організовані навчальні курси із використання нових комунікаційних інструментів.

НААУ та «Ізікон Груп» планують в подальшому узагальнювати пропозиції адвокатської спільноти по вдосконаленню системи відеоконференцзв’язку, в тому числі і в судовому процесі, та забезпечувати розробку нових функцій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати