28 листопада 2023, 11:32

На вебпорталі АМКУ відкритий доступ до зведеного переліку суб’єктів природних монополій

Пресслужба АМКУ

На вебпорталі АМКУ наявний відкритий доступ до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, який оновлюється один раз на місяць та міститься за посиланням.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Україна презентувала план реалізації реформи місцевого самоврядування» 

Про це нагадують у пресслужбі АМКУ.

Замовники процедур закупівель проводять закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (Особливості).

Замовники процедур закупівель можуть вільно користуватися зведеним переліком суб’єктів природних монополій на вебпорталі Комітету.

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні для забезпечення безпеки відповідних суб’єктів господарювання, відкритий доступ до інформації, розміщеної в графі «Місце реєстрації суб’єкта природних монополій» Зведеного переліку, тимчасово обмежено.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати