10 квітня 2024, 13:47

МВС: На Держприкордонслужбу поширено спрощену систему ремонтних робіт

Пресслужба МВС України

На засіданні Уряду прийнято проєкт постанови про внесення змін до п. 21 переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Про це повідомила пресслужба МВС України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розширив можливості Експортно-кредитного агентства: про що йде мова".

У МВС вказали, що сьогодні спрощена система проведення робіт із будівництва, реконструкції та капітального ремонту, що передбачена п. 21 Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженого постановою КМУ від 7 червня 2017 р. № 406, поширюється лише на ЗСУ, Національну гвардію та Службу зовнішньої розвідки.

Водночас проведення зазначених робіт на об’єктах Держприкордонслужби потребувало відповідних дозволів, що, зазначили в МВС, обмежувало терміни їх виконання і строки введення об’єкта в експлуатацію.

З прийняттям відповідних змін на Держприкордонслужбу поширено положення щодо нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів казармено-житлового фонду військових містечок (крім житлових будинків), військових аеродромів, арсеналів, баз та складів, комунальних споруд, інженерних мереж, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із незначними (CCI) та середніми (СС2) наслідками і які виконуються безпосередньо на території військових частин (підрозділів), установ та організацій без отримання дозвільних документів на початок робіт, а після завершення будівництва об’єкти не підлягатимуть прийняттю в експлуатацію.

Також уточнено період здійснення таких будівельних робіт, а саме в період дії воєнного стану в Україні та протягом року після його припинення чи скасування (в чинній редакції – під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії рф у Донецькій та Луганській областях).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати