25 серпня 2020, 17:51

МОЗ оновить заходи безпеки для школярів

Прес-служба МОЗ

У зв’язку з оновленням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та після селекторних нарад з освітянами, МОЗ внесло корективи щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти під час навчального року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зарплати медикам буде збільшено вже з 1 вересня, - Максим Степанов".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє прес-служба МОЗ.

"Ми скрупульозно відпрацювали ці правила з МОН та міжнародними експертами, аби вони були ефективними та зрозумілими для всіх громадян. Наша мета - запустити навчання у школах та зробити його максимально безпечним для всіх учасників навчального процесу", - зазначив очільник МОЗ. 

Зазначається, що нові протиепідемічні правила, зокрема, передбачають, що учням 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволено без використання захисної маски або респіратора, що в регіонах "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки, а в "зелених" та "жовтих" - у класі вчителі можуть працювати без маски за умови дотримання дистанції, що дозатори для антисептиків треба розміщувати тільки на вході в заклад, надалі рекомендовано мити перед уроками руки з милом. 

Ознайомитися з оновленими протиепідемічними нормами для закладів освіти можна на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, комісія ТЕБ та НС переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати