24 квітня 2020, 18:15

Митні органи зможуть приймати на власні рахунки готівкову валюту в якості застави від нерезидентів

Прес-служба НБУ

Національний банк урегулював можливість внесення нерезидентами готівкової іноземної валюти на рахунки, відкриті на ім’я митних органів в установах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, або в уповноваженому банку, з метою надання індивідуальної гарантії у формі грошової застави під час переміщення товарів територією України прохідним транзитом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ розширив строки рефінасування банків та перелік прийнятної застави".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що такий крок здійснений з метою приведення нормативно-правової бази у відповідність із Законом України "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи".

Окремо Нацбанк також уточнив, що здійснення розрахунків в іноземній валюті за операціями з розміщення, виплати доходу та погашення корпоративних облігацій, номінованих в іноземній валюті, може бути передбачено не тільки проспектом емісії, але й рішенням емітенту про проведення емісії серед заздалегідь визначеного кола осіб без здійснення публічної пропозиції.

Так, зазначені зміни затверджені Постановою Правління № 55 від 24 квітня 2020 року "Про внесення змін до Положення про здійснення операцій із валютними цінностями". Вони набувають чинності з 25 квітня 2020 року.

Нагадаємо, НБУ скоротив плановий обсяг купівлі валюти на міжбанку до $20 млн на день.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати